Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

Tel: 70 840 80 45

Wyślij sms o Treści WNIOSEK na nr 7257

Błyskawiczna pożyczka online. Pożyczka na sms dostępna w 15 minut oraz pozyczka online złożona przez formularz. 

opinie BLEND SCORE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 7010890890

Nazwa firmy BLEND SCORE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Typ rejestru: Instytucja Pożyczkowa (RIP)
 numer rejestru RIP000470
 numer Nip 7010890890
 Nazwa firmy pożyczkowej BLEND SCORE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 Siedziba  firmy pozyczkowej Warszawa

 

 

Opis działalności i oferty firmy pożyczkowej BLEND SCORE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Instytucja Pożyczkowa (RIP) to firma pożyczkowa z siedzibą w Warszawie. Firma została zarejestrowana pod numerem RIP000470 i jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 7010890890.

Firma oferuje szybkie pożyczki na krótki okres czasu, w wysokości od 500 do 5000 zł. Pożyczki są udzielane na okres od 1 do 30 dni. Firma oferuje również pożyczki ratalne na okres od 3 do 24 miesięcy.

RIP oferuje również usługę BLEND SCORE, która pozwala klientom na szybkie i łatwe uzyskanie pożyczki. BLEND SCORE to system, który wykorzystuje sztuczną inteligencję do analizy danych klienta i wyliczenia jego zdolności kredytowej.

Firma oferuje również usługę pożyczek społecznościowych, która pozwala klientom na uzyskanie pożyczki od innych użytkowników.

RIP oferuje również usługę pożyczek zabezpieczonych, która pozwala klientom na uzyskanie pożycz

 

Korzystałeś z oferty, podziel się swoimi doświadczeniami z z firmą pożyczkową BLEND SCORE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą Warszawa Twoje opinie BLEND SCORE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ są bardzo ważne i potrzebne dla innych klientów.

 

 

 

Facebook
LinkedIn
Twitter
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *