Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

Tel: 70 840 80 45

Wyślij sms o Treści WNIOSEK na nr 7257

Błyskawiczna pożyczka online. Pożyczka na sms dostępna w 15 minut oraz pozyczka online złożona przez formularz. 

opinie DESA FINANCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 1132890505

Nazwa firmy DESA FINANCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Typ rejestru: Instytucja Pożyczkowa (RIP)
 numer rejestru RIP000510
 numer Nip 1132890505
 Nazwa firmy pożyczkowej DESA FINANCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 Siedziba  firmy pozyczkowej Warszawa

 

 

Opis działalności i oferty firmy pożyczkowej DESA FINANCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Instytucja Pożyczkowa (RIP) to firma pożyczkowa z siedzibą w Warszawie, która oferuje szeroki zakres usług finansowych. Firma jest zarejestrowana pod numerem rejestru RIP000510.

RIP oferuje szybkie pożyczki gotówkowe, pożyczki ratalne, pożyczki hipoteczne, pożyczki samochodowe, pożyczki dla firm i pożyczki konsolidacyjne. Firma oferuje również usługi doradztwa finansowego, w tym doradztwo w zakresie inwestycji, ubezpieczeń i planowania emerytalnego.

RIP oferuje klientom szeroki zakres usług, w tym szybkie i bezpieczne pożyczki, konkurencyjne oprocentowanie, elastyczne warunki spłaty i profesjonalną obsługę klienta. Firma oferuje również szeroki zakres usług doradztwa finansowego, w tym doradztwo w zakresie inwestycji, ubezpieczeń i planowania emerytalnego.

RIP jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Pożyczkodawców i jest zobowiązana do przestrzegania wszystkich przepisów i regulacji dotyczących pożyczek. Firma jest również zobowiązana do przestrzegania wszystkich przepisów doty

 

Korzystałeś z oferty, podziel się swoimi doświadczeniami z z firmą pożyczkową DESA FINANCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą Warszawa Twoje opinie DESA FINANCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ są bardzo ważne i potrzebne dla innych klientów.

 

 

 

Facebook
LinkedIn
Twitter
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *