Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

Tel: 70 840 80 45

Wyślij sms o Treści WNIOSEK na nr 7257

Błyskawiczna pożyczka online. Pożyczka na sms dostępna w 15 minut oraz pozyczka online złożona przez formularz. 

opinie FUNEDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 9512448406

Nazwa firmy FUNEDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Typ rejestru: Instytucja Pożyczkowa (RIP)
 numer rejestru RIP000268
 numer Nip 9512448406
 Nazwa firmy pożyczkowej FUNEDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 Siedziba  firmy pozyczkowej Łódź

 

 

Opis działalności i oferty firmy pożyczkowej FUNEDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Instytucja Pożyczkowa (RIP) to firma z siedzibą w Łodzi, która oferuje pożyczki krótkoterminowe. Firma jest zarejestrowana pod numerem RIP000268 i jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Łodzi, pod numerem 9512448406.

Firma oferuje pożyczki od 100 zł do 5000 zł na okres od 1 do 30 dni. Wszystkie pożyczki są udzielane na podstawie umowy cywilno-prawnej. Firma oferuje również pożyczki ratalne, które można spłacić w okresie od 3 do 24 miesięcy.

Firma oferuje również usługi doradztwa finansowego, w tym doradztwo w zakresie pożyczek, kredytów i innych produktów finansowych. Firma oferuje również usługi w zakresie windykacji należności.

Firma oferuje również usługi w zakresie ubezpieczeń, w tym ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków i ubezpieczenia od utraty pracy. Firma oferuje również usługi w zakresie inwestycji, w tym inwestycje w akcje, obligacje i inne instrumenty finansowe.

Firma

 

Korzystałeś z oferty, podziel się swoimi doświadczeniami z z firmą pożyczkową FUNEDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą Łódź Twoje opinie FUNEDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ są bardzo ważne i potrzebne dla innych klientów.

 

 

 

Facebook
LinkedIn
Twitter
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *