Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

Tel: 70 840 80 45

Wyślij sms o Treści WNIOSEK na nr 7257

Błyskawiczna pożyczka online. Pożyczka na sms dostępna w 15 minut oraz pozyczka online złożona przez formularz. 

opinie JOKAN LIMITED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ W POLSCE 1060005591

Nazwa firmy JOKAN LIMITED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ W POLSCE

Typ rejestru: Instytucja Pożyczkowa (RIP)
 numer rejestru RIP000311
 numer Nip 1060005591
 Nazwa firmy pożyczkowej JOKAN LIMITED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ W POLSCE
 Siedziba  firmy pozyczkowej Kraków

 

 

Opis działalności i oferty firmy pożyczkowej JOKAN LIMITED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ W POLSCE

Instytucja Pożyczkowa (RIP) to firma pożyczkowa z siedzibą w Krakowie. Firma udziela pożyczek osobom fizycznym i przedsiębiorcom. Firma jest zarejestrowana pod numerem rejestru RIP000311.

RIP oferuje szeroki zakres usług pożyczkowych, w tym pożyczki gotówkowe, pożyczki hipoteczne, pożyczki samochodowe, pożyczki na zakup nieruchomości, pożyczki na remont i modernizację, pożyczki na inwestycje, pożyczki na zakup sprzętu i inne. Firma oferuje również pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe.

RIP oferuje konkurencyjne oprocentowanie i elastyczne warunki spłaty. Firma oferuje również szybkie i bezpieczne usługi pożyczkowe. Firma oferuje również bezpłatne porady finansowe i doradztwo w zakresie pożyczek.

RIP jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem 1060005591. Firma jest również zarejestrowana w Rejestrze Instytucji Pożyczkowych pod numerem RIP000311.

 

Korzystałeś z oferty, podziel się swoimi doświadczeniami z z firmą pożyczkową JOKAN LIMITED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ W POLSCE z siedzibą Kraków Twoje opinie JOKAN LIMITED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ W POLSCE są bardzo ważne i potrzebne dla innych klientów.

 

 

 

Facebook
LinkedIn
Twitter
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *