Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

Tel: 70 840 80 45

Wyślij sms o Treści WNIOSEK na nr 7257

Błyskawiczna pożyczka online. Pożyczka na sms dostępna w 15 minut oraz pozyczka online złożona przez formularz. 

opinie PLUSKASA SPÓŁKA AKCYJNA 5862279646

Nazwa firmy PLUSKASA SPÓŁKA AKCYJNA

Typ rejestru: Instytucja Pożyczkowa (RIP)
 numer rejestru RIP000366
 numer Nip 5862279646
 Nazwa firmy pożyczkowej PLUSKASA SPÓŁKA AKCYJNA
 Siedziba  firmy pozyczkowej Gdynia

 

 

Opis działalności i oferty firmy pożyczkowej PLUSKASA SPÓŁKA AKCYJNA

Instytucja Pożyczkowa (RIP) to firma pożyczkowa z siedzibą w Gdyni. Firma została zarejestrowana pod numerem RIP000366. PLUSKASA SPÓŁKA AKCYJNA jest właścicielem tej instytucji.

RIP oferuje szeroki zakres pożyczek, w tym pożyczki gotówkowe, pożyczki hipoteczne, pożyczki samochodowe, pożyczki na zakup nieruchomości, pożyczki na remont domu, pożyczki na zakup sprzętu i inne. Firma oferuje również pożyczki dla firm, w tym pożyczki na start-upy, pożyczki na rozwój biznesu, pożyczki na inwestycje i pożyczki na zakup sprzętu.

RIP oferuje również szeroki zakres usług finansowych, w tym doradztwo finansowe, doradztwo inwestycyjne, doradztwo podatkowe, doradztwo prawne i doradztwo kredytowe. Firma oferuje również usługi księgowe, w tym prowadzenie ksiąg rachunkowych, sporządzanie sprawozdań finansowych i innych.

RIP oferuje również szeroki zakres usług ubezpieczeniowych, w tym ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia zdrowotne, ubezpieczenia samochodowe,

 

Korzystałeś z oferty, podziel się swoimi doświadczeniami z z firmą pożyczkową PLUSKASA SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą Gdynia Twoje opinie PLUSKASA SPÓŁKA AKCYJNA są bardzo ważne i potrzebne dla innych klientów.

 

 

 

Facebook
LinkedIn
Twitter
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *