Chcesz zostać dziennikarzem? Szukasz reklamy? Chcesz pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  lub  zadzwoń 70 840 80 45

Tel: 70 840 80 45

Wyślij sms o Treści WNIOSEK na nr 7257

Błyskawiczna pożyczka online. Pożyczka na sms dostępna w 15 minut oraz pozyczka online złożona przez formularz. 

opinie PRIMASTAR SP. Z O.O. 7010645328

Nazwa firmy PRIMASTAR SP. Z O.O.

Typ rejestru: Instytucja Pożyczkowa (RIP)
 numer rejestru RIP000051
 numer Nip 7010645328
 Nazwa firmy pożyczkowej PRIMASTAR SP. Z O.O.
 Siedziba  firmy pozyczkowej Warszawa

 

 

Opis działalności i oferty firmy pożyczkowej PRIMASTAR SP. Z O.O.

Instytucja Pożyczkowa (RIP) to firma pożyczkowa z siedzibą w Warszawie. Firma została zarejestrowana pod numerem RIP000051. Primastar Sp. z o.o. jest właścicielem tej instytucji.

RIP oferuje szeroki zakres pożyczek, w tym pożyczki gotówkowe, pożyczki hipoteczne, pożyczki samochodowe, pożyczki na remont domu, pożyczki na zakup sprzętu i inne. Firma oferuje również pożyczki dla osób z ograniczonym dostępem do kredytu, takich jak osoby bezrobotne, emeryci, studenci i osoby z niskimi dochodami.

RIP oferuje również szeroki zakres usług finansowych, w tym doradztwo finansowe, doradztwo inwestycyjne, doradztwo podatkowe, doradztwo kredytowe i doradztwo ubezpieczeniowe. Firma oferuje również usługi konsultingowe, w tym doradztwo w zakresie zarządzania finansami, zarządzania ryzykiem i zarządzania aktywami.

RIP oferuje również szeroki zakres usług doradczych, w tym doradztwo w zakresie zarządzania projektami, doradztwo w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, doradztwo w z

 

Korzystałeś z oferty, podziel się swoimi doświadczeniami z z firmą pożyczkową PRIMASTAR SP. Z O.O. z siedzibą Warszawa Twoje opinie PRIMASTAR SP. Z O.O. są bardzo ważne i potrzebne dla innych klientów.

 

 

 

Facebook
LinkedIn
Twitter
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *